MARDİN MOVAPARK AVM - YALANCI ÇOBAN VE BİR BİR İKİ OYUNU MOVAPARK'TAYDI
YALANCI ÇOBAN VE BİR BİR İKİ OYUNU MOVAPARK'TAYDI

          Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde 112 ‘de  görev yapan Acil Tıp Teknisyen ve görevleri tarafından sahnelenen “Yalancı Çoban 112”  tiyatro oyunu Mardin´de MOVAPARK AVM´de sahnelendi

          Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü  112 Acil tıp Teknisyenleri tarafından hazırlanan  tiyatro oyunun AVM´de sahnelenen oyuna çok sayıda aile çocukları ile katıldı. Tiyatro oyunu öncesi yapılan kokteyle Diyarbakır İl Sağlık Müdürü  Dr.Sait Avar, Mardin İl Sağlık Müdürü Dr.Mehmet Derviş ve şube müdürlerinin yanı sıra alışverişe gelen, özel  olarak davet edilen aileler ve çocukları katıldı.

        Diyarbakır İl sağlık Müdürü M.Sait Avar, 112 Acil çağrı merkezlerine yapılan ihbarların büyük bir kısmının gerçek dışı olduğunu belirtti. 112 Acil Çağrı Merkezinde görev yapan personelin çocukların dikkatlerini çekmek ve   merkezin  önemini vurgulamak amacı ile “Yalancı Çoban 112” oyununu sahneye koyduklarını söyledi.  Gerçek olmayan ihbarlarla Ambulansın yanlış adreslere yönlendirilmemesi gerektiğini ifade eden Dr. Avar “ Ambulans için saniyelerin önemi büyüktür. Arkadaşlarımızın sahnelediği oyun ile bilhassa çocuklara, acil vak´alarda  saniyelerin önemine vurgu yapıyoruz. Vatandaşlarımızın yanlış ihbarları, acil yardım bekleyen vatandaşlarımıza ulaşmamızda zaman kaybına neden oluyor. 12 kişilik ekibimizi oynadığı “Yalancı Çoban 112” oyununu tüm bölgede sahnelemek istiyoruz” dedi

            Mardin İl Sağlık Müdürü  Dr. Mehmet Derviş ise, 112 Acil Çağrı merkezinin 24 saat aralıksız vatandaşın hizmetinde olduğunu söyledi. Derviş “ 112 Acil çağrı merkezine gelen gerçek dışı ihbarların çok fazla olmasından rahatsızlık duyuyoruz.  Vatandaşlarımızın bu konuda hassas olmalarını bekliyoruz.” Şeklinde konuştu

 

Mardin Movapark AVM her etkinliğiyle göz doldurmaya devam ediyor.

Diğer Kampanya, Etkinlik ve Haberler...
“Movapark’la Araban Seni Bekliyor” kampanyasının talihlisi belirlendi! Oğuzhan Koç konseri Movapark’ı Salladı! Movapark 8. Yaşını Kutluyor!
Movapark’ta Ramazan Bir Başka Güzel! Movapark’ta Balmumu Heykel Müzesi Ramazan Etkinlikler
2. MOVAPARK RESİM YARIŞMASI TAMAMLANDI!  23 Nisan Coşkusu Movapark’ta! Movapark'ta Karadeniz Rüzgarı Esti!
2. Movapark Resim Yarışması Zeka Dolu Rekabet Tamamlandı Kırık Oyuncağını Getir, Engelli Dostlara Umut Olsun Projesi
Kutup Macerası Movapark’ta! Çocuklar Hayal Etti, Movapark Gerçekleştirdi. 3.Movapark Kitap Günleri
4.Geleneksel Satranç Turnuvası Movapark’ta heyecanla tamamlandı! Movapark 4.Geleneksel Satranç Turnuvası müsabakasına hazır mısın? 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Movapark’ta Kutlandı!
Bi Mola Movapark’ta Aşure İkramı Movapark’a Gel Hediyeni Al Kampanyası
“Movapark’la Toyota’nın Keyfini Sür” kampanyasının talihlisi belli oldu! Duyduk Duymadık Demeyin Ramazan Etkinlikleri Movapark’ta! Okuma Şenliği Movapark’ta!
Movapark’ta Yine Streetball Heyecanı Yaşandı! Ufotürk Uzay Gemisi Movapark’ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Movapark’ta Coşku ile Kutlandı!
UfoTürk uzay gemisiyle Movapark’tan uzayın derinliklerine ve Mars’a yolculuk yapmaya hazır mısınız? Çanakkale Şehitleri Movapark’ta Anıldı! Efsanevi Uçan Hollandalı Gemisi Movapark’ta!
Efsanevi Uçan Hollandalı gemisi Movapark'ta! Yeni Yıl Atölyeleri Hayaller Miniklerimize Teslim Edildi.
Minikler yeni yılda hayallerindeki dostlarını çiziyor. Yılın Son Konseri Movapark’tan! Movapark’ın Çalışanlarına Ve Misafirlerine Lokum Ve Gülsuyu İkramı
3.Geleneksel Satranç Turnuvası Movapark’ta Gerçekleşti! Movapark 3.Geleneksel Satranç Turnuvası müsabakasına hazır mısın? Zeka oyunları
Merve Özbey Dinozorlar Dünyası Movapark’ta! Movapark’ta Dünya Kalp Günü!
Aşure İle Hep Birlikte! Neşe dolu Sokak Oyunları atölyesi 14.00-16.00 saatlerinde çocuk etkinlik alanında devam ediyor.Kaçırmayın üzülürsünüz! Pratik ve Organik Fikirler
Yusuf Güney Movapark’ı Salladı! Movapark’ta bugün kimseye söz vermiyorsunuz! Movapark'ta Makey Makey Etkinliği
Movapark'ta Plaj Voleybolu Movapark Kitap Günleri Movapark Kadın Emek Pazarı
K-adın Temalı Resim Sergisi Movapark Streetball Tarım Atölyesi
Coşku Dolu Ramazan Movapark’ta! Movapark’ın Kütüphanesi Açıldı! Ekonomist Yazar Mehmet Hasan Eken Movapark’taydı!
 K-Adın Konulu Resim Sergisi! Movapark’ta Kadın Emek Pazarı! 19 Mayıs Coşkusu Streetball Turnuvası İle Yaşandı!
Movapark Resim Yarışması Hayalleri Buluşturdu! Movapark’ın Çocuk Bahçesi Tamamlandı! Movapark’ta Çocuk Bayramı Yolculuğu!
Çocuklar Movapark’ta Kendi Bahçelerini Yapıyor! Herkes İçin Spor Federasyonu Movapark’taydı! Damla Koleji Öğrencileri Movapark’ta!
Movapark’ta Çocuklar kendi bahçelerini yapacaklar Kanserle Mücadele Edenler Movapark’taydı! Elite Plus ile Çiftler Yarışıyor!
1.İlkokul Ve Ortaokul Öğrencileri Arası Resim Yarışması Movapark’ın çalışanlarına ve misafirlerine lokum ve gülsuyu ikramı 8 Mart Movapark’ta Rezan Kiraz ile coşkuyla kutlandı.
Aşkın Dili Movapark’ta Buluşturdu! Arabanız Movapark’tan kampanyasının talihlisi belli oldu! Movapark'tan Çocuklara Yeni Yıl Sürprizi!
Movapark Fırsat Noktası'nda Bu hafta Gs Store, A Spor ve Toyzzshop ürünlerini sergiledi. Movapark’ta Sağlıklı Bi’Dünya etkinliği düzenlendi. Movapark’ta Suriyeli Kadınların el emeği ile ürettikleri sabunlar Movapark’ta 3. haftasında tekrardan satışa sunuldu.
Movapark'ta Sağlıklı Bi'Dünya! Movapark'ta Depoları Boşaltıyoruz! Movapark Hobi Atölyesinde gel beraber lego oynayalım!
Arabanız Movapark'tan Movapark'ta, Kadınlar Bi'Dünya! Yeni Mevsim Yeni İndirimlerle! Movapark Çiçek Yapım Etkinliği
Barış Dolu Ramazan Mardin’in prestij projesi Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi 5. yaşına girdi. 2016 STREETBALL TURNUVASI MOVAPARK’TA YAPILDI!
19 Mayıs Prof. Dr. Aziz Sancar'a hazırladığımız ve sizlerin duygu düşüncelerinizi yazdığınız defterimizi ilettik. Movapark'tan bir ilk daha!
2.Geleneksel Movapark Satranç Turnuvası MOVAPARK’TA ANNELER GÜNÜ COŞKUSU Sibel Kılıç ile
Basın Bowling Turnuvası Aquapark açıldı. Kitaplar yolunuza ışık olsun diye Movapark'tan yeni sosyal sorumluluk projesi.
Movapark'ta Büyük Yarışa Hazır Mısın? İLKER ABİ İLE KUKLA SAATİ Bilim ve İnovasyon Günleri
Kurabiye Yapım Atölyesi MOVAPARK’TA DÜNYA KADINLAR GÜNÜ! EN LEZZETLİ SEVGİLİLER GÜNÜ MOVAPARK’TA!
İLYAS YALÇINTAŞ MOVAPARK’TA SEVENLERİYLE BULUŞTU! Movapark, Pasaport Pizza’dan “Sevdiğime Pizza Yapıyorum” etkinliği! Movapark, Pasaport Pizza’dan “Sevdiğime Pizza Yapıyorum” etkinliği!
YALANCI ÇOBAN VE BİR BİR İKİ OYUNU MOVAPARK'TAYDI YALANCI ÇOBAN VE BİR BİR İKİ OYUNU MOVAPARK'TAYDI BÜLENT ÇOLAK'TAN KARNE HEDİYENİ AL!
BÜLENT ÇOLAK'TAN KARNE HEDİYENİ AL! Marima Makarna ile Makarnamı Yapıyorum Mardin Movapark Sömestr Şenliği Başladı.
Movapark'tan Sömestr Sürprizi! ÇOCUKLARIN KARNE HEDİYESİ MOVAPARK’TAN! 100 TL Alışveriş yap İndirimli Biletini Al
Çocuklar Movapark'ta Gülsün! MOVAPARK'TA ÇEKİLİŞ VAR MOVAPARK ÇEKİLİŞ ÖNCESİ EĞLENCELİ GÖSTERİLER
MOVAPARK ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE BEKLENEN GÜN GELDİ! Movapark Çocuk Hobi Kulübü’nde bu hafta sonu dev yılbaşı kartı boyuyoruz. Movapark Kiğılı'da Yeni Yıla Özel Kampanya
Colin’s Mağazasında Yeni Yıla Özel İndirim Fırsatı! HİÇ BÜYÜMEYEN ÇOCUKLAR İÇİN TOYZZ SHOP MOVAPARK’TA! Kiğılı’da NET %60 İNDİRİM
12 Aralık Mağazacılar Günü... Ev tekstilinin devi Opema’dan Movapark ziyaretçilerine özel kampanya! English Home'dan %50 indirim!
Ağız ve Diş sağlığı 14 Kasım Dünya Diyabet Günü Dvid Walker'dan Mis Gibi Kokan Öğretmenlerimize Hediye...
Gönül Kahvesi Öğretmenlere Özel %20 İndirim. Aziz Sancar Özel Defteri Movapark'ta 29 EKİM’DE GENÇLER MOVAPARK’TA BULUŞTU!
Movapark’ta olduğunuz her an bizim için çok kıymetli. Ödüllü Koşu Yarışı ve Dövüş Sanatları Gösterisi englısh Home dan Movapark'a Özel Tüm Ürünlerde %50 İndirim.
Mng Kargodan Bayram İndirimi Çocukların El Becerileri Gelişsin Diye... Çocukların El Becerileri Gelişsin Diye...
Movapark'tan Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası. Mova Parktan Telkari Kursu Yağlı Boya Resim Sergisi
Popeyes'ın terbiyeli tavukları Movapark'ta. Kan Kardeşim Olur musun?
MovaPark Kiralama