MARDİN MOVAPARK AVM - YILIN LEZZETLİ YARIŞMASI MOVAPARK’TA
YILIN LEZZETLİ YARIŞMASI MOVAPARK’TA

Movapark Alışveriş ve Yaşam merkezinde 26 Ocak 2020 tarihinde düzenlenen lezzet yarışması renkli sahneleri ile çok eğlenceli geçti.

 

Pasaport Pizza katkılarıyla, ziyaretçileri için keyifli ve lezzetli bir yarışma hazırlayan Movapark AVM, günü heyecanla tamamladı. En lezzetli ve görüntü itibari ile güzel pizza yapmak isteyen yarışmacılar danışmaya kayıt yaptırarak heyecanla beklediler. Yarışmaya çocuklarıyla katılan aileler birden çok konuyu ele alarak çeşitli pizzalar hazırladılar. Bölgenin başarılı aşçı ve şeflerinin jüri üyeliğinde değerlendirilen yarışmaya çocuk ve ailelerin ilgisi büyüktü. 2. tur ile değerlendirilen yarışmada kazananlar Pasaport Pizza’dan dört kişilik pizza menü ile ödüllendirildiler. Kaybedenin olmadığı yarışmanın katılımcıları hazırladıkları pizzaları Movapark Pasaport Pizza’da pişirip sevdikleriyle paylaştılar. Lezzet dolu yarışmaya katılan çocuklara Pasaport pizzadan kitap hediye edilerek kitap okumanın artmasına dikkat çekildi.

.

Diğer Kampanya, Etkinlik ve Haberler...
Online Rekabet Başarı ile Tamamlandı! Movapark Online Satranç Turnuvası Kayıtları Başladı! Movapark Online Satranç Turnuvası Kayıtları Başladı!
19 Mayıs Coşkusunu Movapark'la Yaşa! MOVAPARK İLE EVDE KAL, RESİM YAP YARIŞMASI TAMAMLANDI! 2. Geleneksel ''Bu İş Zeka İster” Turnuvası Movapark’ta Tamamlandı!
Aşkın En Güzel Şarkıları Movapark’ta Söylendi Nev Movapark'ta Vikingler Movapark’a Yelken Açtı!
YILIN LEZZETLİ YARIŞMASI MOVAPARK’TA 2. Akıl ve Zeka Turnuvası 22 Şubat'ta Movapark AVM'de! 2. Akıl ve Zeka Turnuvası 22 Şubat'ta Movapark AVM'de!
Viking Köyü Movapark'ta Seni Bekliyor! 4. Movapark Kitap Günleri Movapark 4. Kitap Günleri Etkinlik
1. Mardin Sanat Buluşması 5.Geleneksel Movapark Satranç Turnuvası başarıyla tamamlandı! Movapark’ta Aile Ve Çocuk Festivali
Kral Şakir ve Necati Abi Movapark’ta Çocuklarla Buluştu! Movapark’ta Aile Ve Çocuk Festivali Aile Çocuk Festivali Movapark AVM’de!
Movapark 11. Aracını Talihlisine Teslim Etti!  Movapark’ta Geleneksel Aşure İkramı Oğuzhan Koç konseri Movapark’ı Salladı!
Movapark 8. Yaşını Kutluyor! Movapark’ta Ramazan Bir Başka Güzel! Movapark’ta Balmumu Heykel Müzesi
Ramazan Etkinlikler 2. MOVAPARK RESİM YARIŞMASI TAMAMLANDI!  23 Nisan Coşkusu Movapark’ta!
Movapark'ta Karadeniz Rüzgarı Esti! 2. Movapark Resim Yarışması Zeka Dolu Rekabet Tamamlandı
Kırık Oyuncağını Getir, Engelli Dostlara Umut Olsun Projesi Kutup Macerası Movapark’ta! Çocuklar Hayal Etti, Movapark Gerçekleştirdi.
3.Movapark Kitap Günleri 4.Geleneksel Satranç Turnuvası Movapark’ta heyecanla tamamlandı! Movapark 4.Geleneksel Satranç Turnuvası müsabakasına hazır mısın?
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Movapark’ta Kutlandı! Bi Mola Movapark’ta Aşure İkramı
Movapark’a Gel Hediyeni Al Kampanyası “Movapark’la Toyota’nın Keyfini Sür” kampanyasının talihlisi belli oldu! Duyduk Duymadık Demeyin Ramazan Etkinlikleri Movapark’ta!
Okuma Şenliği Movapark’ta! Movapark’ta Yine Streetball Heyecanı Yaşandı! Ufotürk Uzay Gemisi Movapark’ta
23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Movapark’ta Coşku ile Kutlandı! UfoTürk uzay gemisiyle Movapark’tan uzayın derinliklerine ve Mars’a yolculuk yapmaya hazır mısınız? Çanakkale Şehitleri Movapark’ta Anıldı!
Efsanevi Uçan Hollandalı Gemisi Movapark’ta! Efsanevi Uçan Hollandalı gemisi Movapark'ta! Yeni Yıl Atölyeleri
Hayaller Miniklerimize Teslim Edildi. Minikler yeni yılda hayallerindeki dostlarını çiziyor. Yılın Son Konseri Movapark’tan!
Movapark’ın Çalışanlarına Ve Misafirlerine Lokum Ve Gülsuyu İkramı 3.Geleneksel Satranç Turnuvası Movapark’ta Gerçekleşti! Movapark 3.Geleneksel Satranç Turnuvası müsabakasına hazır mısın?
Zeka oyunları Merve Özbey Dinozorlar Dünyası Movapark’ta!
Movapark’ta Dünya Kalp Günü! Aşure İle Hep Birlikte! Neşe dolu Sokak Oyunları atölyesi 14.00-16.00 saatlerinde çocuk etkinlik alanında devam ediyor.Kaçırmayın üzülürsünüz!
Pratik ve Organik Fikirler Yusuf Güney Movapark’ı Salladı! Movapark’ta bugün kimseye söz vermiyorsunuz!
Movapark'ta Makey Makey Etkinliği Movapark'ta Plaj Voleybolu Movapark Kitap Günleri
Movapark Kadın Emek Pazarı K-adın Temalı Resim Sergisi Movapark Streetball
Tarım Atölyesi Coşku Dolu Ramazan Movapark’ta! Movapark’ın Kütüphanesi Açıldı!
Ekonomist Yazar Mehmet Hasan Eken Movapark’taydı!  K-Adın Konulu Resim Sergisi! Movapark’ta Kadın Emek Pazarı!
19 Mayıs Coşkusu Streetball Turnuvası İle Yaşandı! Movapark Resim Yarışması Hayalleri Buluşturdu! Movapark’ın Çocuk Bahçesi Tamamlandı!
Movapark’ta Çocuk Bayramı Yolculuğu! Çocuklar Movapark’ta Kendi Bahçelerini Yapıyor! Herkes İçin Spor Federasyonu Movapark’taydı!
Damla Koleji Öğrencileri Movapark’ta! Movapark’ta Çocuklar kendi bahçelerini yapacaklar Kanserle Mücadele Edenler Movapark’taydı!
Elite Plus ile Çiftler Yarışıyor! 1.İlkokul Ve Ortaokul Öğrencileri Arası Resim Yarışması Movapark’ın çalışanlarına ve misafirlerine lokum ve gülsuyu ikramı
8 Mart Movapark’ta Rezan Kiraz ile coşkuyla kutlandı. Aşkın Dili Movapark’ta Buluşturdu! Arabanız Movapark’tan kampanyasının talihlisi belli oldu!
Movapark'tan Çocuklara Yeni Yıl Sürprizi! Movapark Fırsat Noktası'nda Bu hafta Gs Store, A Spor ve Toyzzshop ürünlerini sergiledi. Movapark’ta Sağlıklı Bi’Dünya etkinliği düzenlendi.
Movapark’ta Suriyeli Kadınların el emeği ile ürettikleri sabunlar Movapark’ta 3. haftasında tekrardan satışa sunuldu. Movapark'ta Sağlıklı Bi'Dünya! Movapark'ta Depoları Boşaltıyoruz!
Movapark Hobi Atölyesinde gel beraber lego oynayalım! Arabanız Movapark'tan Movapark'ta, Kadınlar Bi'Dünya! Yeni Mevsim Yeni İndirimlerle!
Movapark Çiçek Yapım Etkinliği Barış Dolu Ramazan Mardin’in prestij projesi Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi 5. yaşına girdi.
2016 STREETBALL TURNUVASI MOVAPARK’TA YAPILDI! 19 Mayıs Prof. Dr. Aziz Sancar'a hazırladığımız ve sizlerin duygu düşüncelerinizi yazdığınız defterimizi ilettik.
Movapark'tan bir ilk daha! 2.Geleneksel Movapark Satranç Turnuvası MOVAPARK’TA ANNELER GÜNÜ COŞKUSU
Sibel Kılıç ile Basın Bowling Turnuvası Aquapark açıldı.
Kitaplar yolunuza ışık olsun diye Movapark'tan yeni sosyal sorumluluk projesi. Movapark'ta Büyük Yarışa Hazır Mısın? İLKER ABİ İLE KUKLA SAATİ
Bilim ve İnovasyon Günleri Kurabiye Yapım Atölyesi MOVAPARK’TA DÜNYA KADINLAR GÜNÜ!
EN LEZZETLİ SEVGİLİLER GÜNÜ MOVAPARK’TA! İLYAS YALÇINTAŞ MOVAPARK’TA SEVENLERİYLE BULUŞTU! Movapark, Pasaport Pizza’dan “Sevdiğime Pizza Yapıyorum” etkinliği!
Movapark, Pasaport Pizza’dan “Sevdiğime Pizza Yapıyorum” etkinliği! YALANCI ÇOBAN VE BİR BİR İKİ OYUNU MOVAPARK'TAYDI YALANCI ÇOBAN VE BİR BİR İKİ OYUNU MOVAPARK'TAYDI
BÜLENT ÇOLAK'TAN KARNE HEDİYENİ AL! BÜLENT ÇOLAK'TAN KARNE HEDİYENİ AL! Marima Makarna ile Makarnamı Yapıyorum
Mardin Movapark Sömestr Şenliği Başladı. Movapark'tan Sömestr Sürprizi! ÇOCUKLARIN KARNE HEDİYESİ MOVAPARK’TAN!
100 TL Alışveriş yap İndirimli Biletini Al Çocuklar Movapark'ta Gülsün! MOVAPARK'TA ÇEKİLİŞ VAR
MOVAPARK ÇEKİLİŞ ÖNCESİ EĞLENCELİ GÖSTERİLER MOVAPARK ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE BEKLENEN GÜN GELDİ! Movapark Çocuk Hobi Kulübü’nde bu hafta sonu dev yılbaşı kartı boyuyoruz.
Movapark Kiğılı'da Yeni Yıla Özel Kampanya Colin’s Mağazasında Yeni Yıla Özel İndirim Fırsatı! HİÇ BÜYÜMEYEN ÇOCUKLAR İÇİN TOYZZ SHOP MOVAPARK’TA!
Kiğılı’da NET %60 İNDİRİM 12 Aralık Mağazacılar Günü... Ev tekstilinin devi Opema’dan Movapark ziyaretçilerine özel kampanya!
English Home'dan %50 indirim! Ağız ve Diş sağlığı 14 Kasım Dünya Diyabet Günü
Dvid Walker'dan Mis Gibi Kokan Öğretmenlerimize Hediye... Gönül Kahvesi Öğretmenlere Özel %20 İndirim. Aziz Sancar Özel Defteri Movapark'ta
29 EKİM’DE GENÇLER MOVAPARK’TA BULUŞTU! Movapark’ta olduğunuz her an bizim için çok kıymetli. Ödüllü Koşu Yarışı ve Dövüş Sanatları Gösterisi
englısh Home dan Movapark'a Özel Tüm Ürünlerde %50 İndirim. Mng Kargodan Bayram İndirimi Çocukların El Becerileri Gelişsin Diye...
Çocukların El Becerileri Gelişsin Diye... Movapark'tan Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası. Mova Parktan Telkari Kursu
Yağlı Boya Resim Sergisi Popeyes'ın terbiyeli tavukları Movapark'ta. Kan Kardeşim Olur musun?
MovaPark Kiralama