Kurumsal – Mova Park
Menü
×

Doğu’nun yeni yıldızı olan Mova Park Projesi, Mardin Kızıltepe arasında Mardin Havaalanı yanında yükseldi.
AVM, aquapark, otel, sinema salonları, oyun ve eğlence kompleksleri ile çok amaçlı toplantı salonlarından oluşmaktadır.
54.297 m2 kapalı alanları, 26.000 m2 kiralanabilir alanları, toplam 1850 araçlık kapalı ve açık otoparkları ile geniş, çok fonksiyonlu, Doğu’da yeni bir yaşam tarzının da önderliğini yapmış bir tesis, bir yaşam merkezi yükselmiştir.
Revizyonu tamamlanarak yeniden hizmete açılan Mardin Havalimanı ile aynı sınırı paylaşan tesis, yurt içi ve yurtdışından konuklarını, eğlence, lezzet, kaliteli perakende markalar ve serin, çılgın bir su dünyası eşliğinde Mardin’e özgü konukseverlikle karşılama ve uğurlama avantajına da sahiptir.
Mardin Havaalanı yanında bulunan Mova Park bünyesinde, son sistem ses ve görüntü teknolojileriyle donatılmış 2.250 (kapalı) 3.500 (açık) kişi kapasiteli düğün ve toplu organizasyonlar için kullanılabilecek çok amaçlı bir salonu bulunmaktadır.
Mova Park’ta hizmete giren, 6 salonlu CineBig sinemaları da Mardin’in en büyük sinema kompleksi olarak hizmet vermektedir.
Alışveriş merkezinde bulunan Play Planet eğlence dünyası, Go-kart pisti, Türkiye’nin büyüklük olarak ilk sıralarda yer alan en lüks Aquapark’ı ve Aquapark’ta yer alan 6 farklı eğlence havuzu, Mova Park’ı sadece Mardin’in değil bölgenin de eğlence merkezi olmayı başarmıştır.